Kuwejt

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kuwejt

Nieruchomość na sprzedaż w Kuwejcie

Kuwejt to kraj arabski nad Zatoką Perską, którego dziedzictwo kulturowe sięga starożytności. Al Kuwejt, stolica, słynie z nowoczesnej architektury, od wieżowców po oszałamiające wieże Kuwejckie, wieże projektowe przypominające klasyczne sklepione sklepienia z meczetów. Graniczy z Arabią Saudyjską na południu i Irakiem na północy.

Jeśli planujesz przeprowadzkę i szukasz nieruchomości na sprzedaż w Kuwejcie, ważne jest, aby poznać trend na rynku nieruchomości w tym kraju. Sektor nieruchomości w Kuwejcie obserwuje wzrost dodatniej energii, który nie byłby lepszy w lepszym czasie, ponieważ rząd Kuwejtu podpisał ambitny dwudziestoletni plan promocji turystyki w tym kraju. To dobry czas na zakup nieruchomości na sprzedaż w Kuwejcie. Do tego dochodzi fakt, że sektor nieruchomości bardzo skorzystał na ogłoszeniu nowej regulacji dotyczącej bezpośrednich inwestycji kapitału zagranicznego, która ma zrewolucjonizować rynek nieruchomości. Wszystkie te czynniki łącznie wskazują, że rynek nieruchomości w Kuwejcie, który jest już w dobrej kondycji, prawdopodobnie dalej się rozwija.

Niektóre czynniki dotknęły rynek nieruchomości w Kuwejcie, w tym wyjazd emigrantów, którzy szukają lepszych możliwości w innych krajach lub decydują się na powrót do kraju pochodzenia. Emigranci w Kuwejcie rozważają wysłanie rodziny do kraju pochodzenia. Zachowują jednak ważny pobyt i decydują się na pobyt w Kuwejcie jako kawalerowie. Ale taka tendencja jeszcze bardziej pogorszy obecną sytuację w sektorze nieruchomości, a czynsze będą nadal spadać po ogłoszeniu decyzji o ekspatriacji.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cena: 112.000 US $ Sposób płatności: 40% z pierwszej partii, a reszta w ratach przez okres 24 miesięcy bez świadczeń Rozmiar: 71 metrów kwadratowych...
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB